Հավեսի՜ հունիս 2022 (ուսումնական 4-րդ շրջան)

Ամենասեբաստացիական հունիս, ողջո՜ւյն․․․ 
Ուսումնական չորրորդ շրջանհունիսի օրացույցը
Արևելյան դպրոցի ճամբարային ուղեցույց

Մասնակիցներ՝ «Ժպտերեսիկ» ջոկատի ճամբարականներ

Ճամբարային գործունեության ժամանակահատվածը՝ մայիսի 30-հունիսի 10
Ճամբարային գործունեության նկարագրություն

  • 08:00-ից ՝ սովորողների տեղափոխում երթուղիներով
  • 09:00-09:30 — ճամբարային բացօթյա ընդհանուր պարապմունք
  • 09:30-13։00 — նախագծային գործունեություն
  • 11:00- 11։30 — բացօթյա ընդմիջում
  • 13:00- 13:30 — օրվա ամփոփում
  • 13։30 — 14։00 — ճամբարականների ճանապարհում
  • 13:30-17:00 երկարացված օրվա ճամբարային գործունեություն

Մայիսի 30

Մայիսի 31

Հունիսի 1
Հունիսմեկյան տոնական թափառումներ ընտանեկան դպրոցներում

Հունիսի 2

  • Ճամբարային բացօթյա ընդհանուր պարապմունք
  • Ուրախ օտար լեզու
  • Ընտրությամբ գործունեություն
  • Բացօթյա ընդմիջում
  • «Անաղբ կենցաղ, անաղբ ճամբար» նախագծեր
    Տարածքի մաքրություն, խնամք Սարալանջում, բակային խաղեր, պաղպաղակուտոցի
  • Ճամբարականների ճանապարհում
  • Երկարացված օրվա ճամբար

Հունիսի 3

  • Ճամբարային բացօթյա ընդհանուր պարապմունք
  • Ուրախ օտար լեզու
  • Ընտրությամբ գործունեություն
  • Հարթակում ծնողն է
  • Բացօթյա ընդմիջում
  • «Ելք» ստուգատես
    Մուտք 4-րդ դասարան՝ բլոգային կարգավորումներ
  • Ճամբարականների ճանապարհում
  • Երկարացված օրվա ճամբար

Ճամբարականների ցուցակ

Հեռավար — ընտանեկան հարթակ

  1. Գալստյան Նատալի
  2. Զեյնալյան Վանեսա
  3. Գրիգորյան Գրիգոր
  4. Թանաշյան Միքայել
  5. Խաչատրյան Էդմոն
  6. Գալստյան Անգելինա
  7. Հարությունյան Արա
  8. Պետրոսյան Լաուրա
  9. Տեր-Մարգարյան Մարիա
  10. Ասլանյան Ալլեն
  11. Սահակյան Մանե
  12. Յուզբաշյան Վահե

Ֆիզիկական միջավայր

  1. Աբրահամյան Գրիգ
  2. Ալեքսանյան Լիլի
  3. Ավետյան Ավետ
  4. Արմինա Էմին
  5. Բաղրամյան Հենրի
  6. Բեգլարյան Էրիկ
  7. Գառնիկյան Նարեկ
  8. Հակոբյան Լիկա
  9. Հարությունյան Արման
  10. Հարությունյան Էդվին
  11. Հովսեփյան Վիկտորիա
  12. Միքայել Մարինո
  13. Մնացականյան Միքայել
  14. Չոբանյան Ալյոնա
  15. Սահակյան Նարեկ
  16. Վարդանյան Մուշեղ