Նախագծեր

Մայիսյան 16-րդ հավաք
Համբարձման ծես՝ ուսումնական ճամփորդությամբ
«Ես կարողանում եմ» ստուգատես

Երաժշտական կատարումներ
Համբարձման երգեր

Մայիսի 17,  երկուշաբթի

  • Սովորողների դիմավորում, ջերմաչափում, ձեռքերի ախտահանում (08:45-08:55)
  • Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք (09:00-09:15)
  • Վերադարձ դասարան, ձեռքերի ախտահանում, տեղավորում (09:15-09:30)
  • Օտար լեզու (09:30-10:10)
    (անգլերեն/ռուսերեն)
  • Մաթեմատիկա (10:15-11:00)
  • Ընդմիջում (11:00-11:20)
  • Երգուսուցում (11:20-12:00)
  • Մայրենի (12։00-12։45)
  • Ընտրությամբ գործունեություն (12։50-13։20)
  • Անձնական տարածքի մաքրում (13:20-13:30)
  • Սովորողների ճանապարհում (13:30)

Մայիսի 18,   երեքշաբթի

  • Սովորողների դիմավորում, ջերմաչափում, ձեռքերի ախտահանում (08:45-08:55)
  • Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք (09:00-09:15)
  • Վերադարձ դասարան, ձեռքերի ախտահանում, տեղավորում (09:15-09:30)
  • Օտար լեզու (09:30-10:10)
  • Մաթեմատիկա (10:15-11:00)
  • Ընդմիջում (11:00-11:20)
  • Մայրենի (11:25-12:10)
  • Ֆոտո-պլեներ (12:10-12:45)
    Ստվերանկարչություն
  • Շախմատ (12։50-13։20)
  • Անձնական տարածքի մաքրում (13:20-13:30)
  • Սովորողների ճանապարհում (13:30)

Մայիսի 19, չորեքշաբթի

  • Սովորողների դիմավորում, ջերմաչափում, ձեռքերի ախտահանում (08:45-08:55)
  • Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք (09:00-09:15)
  • Վերադարձ դասարան, ձեռքերի ախտահանում, տեղավորում (09:15-09:30)
  • Օտար լեզու (09:30-10:10)
  • Մաթեմատիկա (10:20-11:00)
  • Ընդմիջում (11:0-11:20)
  • Մայրենի (11:20-12:00)
  • Մարզատոն ՝ ընկերական հանդիպում Արևմտյան դպրոցի
    2-րդ դասարանի սովորողների հետ (12:00-13:20)
  • Անձնական տարածքի մաքրում (13:20-13:30)
  • Սովորողների ճանապարհում (13:30)

Մայիսի 20, հինգշաբթի

  • Սովորողների դիմավորում, ջերմաչափում, ձեռքերի ախտահանում (08:45-08:55)
  • Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք (09:00-09:15)
  • Վերադարձ դասարան, ձեռքերի ախտահանում, տեղավորում (09:15-09:30)
  • Օտար լեզու(09:30-10:30)
    (անգլերեն/ռուսերեն)
  • Ընդմիջում (10:20-10:50)
  • Հարթակում ծնողն է (11:00-12:00)
    Լրագրողական հմտությունների փոխանցում
    Դասը անցկացնում է Հենրի Բաղրամյանի մայրիկը՝ Լաուրան
  • Հեծանվավարության ստուգատես  (12:00-12:50)
  • Ընտրությամբ գործունեություն (12:50-13:20)
  • Անձնական տարածքի մաքրում (13:20-13:30)
  • Սովորողների ճանապարհում (13:30)

Մայիսի 21, ուրբաթ
Համբարձման ծեսը Քասախ գետի կիրճում (Աստվածընկալի վանք)

  • Սովորողների դիմավորում Արևելյան դպրոցում (08։30-08։45)
  • Քայլք Արևելյան դպրոցից դեպի Սուրբ Երրորդություն եկեղեցու բակ (08։50)
  • Ուսումնական ճամփորդության սկիզբը՝ 09։30
  • Սովորողների ճանապարհում Արևելեյան դպրոցի բակից (14:00-14։30)