Լուսանկարը՝ Նունե Խաչիկօղլյանի

Նախագծեր

Թումանյանական օրեր
«Ձոն» տեխնոլոգիական ստուգատես

Երաժշտական կատարումներ
Զատկական երգերի փաթեթ

Մարտի 29, երկուշաբթի

  • Սովորողների դիմավորում, ջերմաչափում, ձեռքերի ախտահանում (08:45-08:55)
  • Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք (09:00-09:15)
  • Վերադարձ դասարան, ձեռքերի ախտահանում, տեղավորում (09:15-09:30)
  • Օտար լեզու (09:30-10:10)
    (անգլերեն/ռուսերեն)
  • Բանավոր մաթեմատիկա (10:15-11:00)
  • Ընդմիջում (11:00-11:20)
  • Երգուսուցում (11:20-12:00)
  • Քայլք, զբոսանք (12։00-12։45)
  • Ընտրությամբ գործունեություն (12։50-13։20)
  • Անձնական տարածքի մաքրում (13:20-13:30)
  • Սովորողների ճանապարհում (13:30)

Մարտի 30, երեքշաբթի

  • Սովորողների դիմավորում, ջերմաչափում, ձեռքերի ախտահանում (08:45-08:55)
  • Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք (09:00-09:15)
  • Վերադարձ դասարան, ձեռքերի ախտահանում, տեղավորում (09:15-09:30)
  • Օտար լեզու (09:30-10:10)
  • Մաթեմատիկա (10:15-11:00)
  • Ընդմիջում (11:00-11:20)
  • Մայրենի (11:25-12:10)
  • Ֆոտո-պլեներ (12:10-12:45)
  • Շախմատ (12։50-13։20)
  • Անձնական տարածքի մաքրում (13:20-13:30)
  • Սովորողների ճանապարհում (13:30)

Մարտի 31, չորեքշաբթի

  • Սովորողների դիմավորում, ջերմաչափում, ձեռքերի ախտահանում (08:45-08:55)
  • Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք (09:00-09:15)
  • Վերադարձ դասարան, ձեռքերի ախտահանում, տեղավորում (09:15-09:30)
  • Օտար լեզու (09:30-10:10)
  • Մաթեմատիկա (10:20-11:10)
  • Ընդմիջում (11:10-11:30)
  • Մայրենի (11:30-12:15)
  • Մեդիա հմտություններ (12:20-13:20)
    Paint ծրագիր
    Զատկական մեդիաէջերի ստեղծում
  • Վերադարձ դասարան, անձնական տարածքի մաքրում (13:20-13:30)
  • Սովորողների ճանապարհում (13:30)

Ապրիլի 1, հինգշաբթի

  • Սովորողների դիմավորում, ջերմաչափում, ձեռքերի ախտահանում (08:45-08:55)
  • Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք (09:00-09:15)
  • Վերադարձ դասարան, ձեռքերի ախտահանում, տեղավորում (09:15-09:30)
  • Օտար լեզու(09:30-10:20)
    (անգլերեն/ռուսերեն)
  • Մաթեմատիկա (10:20-11:00)
  • Ընդմիջում (11:00-11:20)
  • Հայոց լեզու (11:20-12:15)
  • Շախմատ (12:20-12:50)
  • Ընտրությամբ գործունեություն (12:50-13:20)
  • Անձնական տարածքի մաքրում (13:20-13:30)
  • Սովորողների ճանապարհում (13:30)

Ապրիլի 2, ուրբաթ

  • Սովորողների դիմավորում, ջերմաչափում, ձեռքերի ախտահանում (08:45-08:55)
  • Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք / մարզանք (09:00-09:20)
  • Վերադարձ դասարան, ձեռքերի ախտահանում, տեղավորում (09:20-09:30)
  • Օտար լեզու (09:30-10:10)
  • Հայոց լեզու (10։15-11։00)
  • Ընդմիջում (11։00-11։20)
  • Զատկական փայտե խաղալիքների նախշազարդում (11:20-12։20)
  • Զատկական տոնավաճառի նախապատրաստություն (12։20-13։00)
  • Արևելյան դպրոցի զատկական տոնավաճառ (13։00-13:30)
  • Սովորողների ճանապարհում (13:30)