Երաժշտական կատարումներ

Փետրվարի 8, երկուշաբթի

  • Սովորողների դիմավորում, ջերմաչափում, ձեռքերի ախտահանում (08:45-08:55)
  • Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք (09:00-09:15)
  • Վերադարձ դասարան, ձեռքերի ախտահանում, տեղավորում (09:15-09:30)
  • Օտար լեզու (09:30-10:10)
    (անգլերեն/ռուսերեն)
  • Մաթեմատիկա (10:15-11:00)
  • Ընդմիջում (11:00-11:20)
  • Երգուսուցում (11:20-12:00)
  • Մայրենի (12։00-12։45)
    Թումանյանական ընթերցումներ
    Արևելյան դպրոցի Վերնատուն
  • Ընտրությամբ գործունեություն (12։50-13։20)
  • Անձնական տարածքի մաքրում (13:20-13:30)
  • Սովորողների ճանապարհում (13:30)

Փետրվարի 9, երեքշաբթի

  • Սովորողների դիմավորում, ջերմաչափում, ձեռքերի ախտահանում (08:45-08:55)
  • Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք (09:00-09:15)
  • Վերադարձ դասարան, ձեռքերի ախտահանում, տեղավորում (09:15-09:30)
  • Օտար լեզու (09:30-10:10)
  • Մաթեմատիկա (10:15-11:00)
  • Ընդմիջում (11:00-11:20)
  • Մայրենի (11:25-12:10)
  • Ֆոտո-պլեներ (12:10-12:45)
  • Շախմատ (12։50-13։20)
  • Անձնական տարածքի մաքրում (13:20-13:30)
  • Սովորողների ճանապարհում (13:30)

Փետրվարի 10, չորեքշաբթի

  • Սովորողների դիմավորում, ջերմաչափում, ձեռքերի ախտահանում (08:45-08:55)
  • Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք (09:00-09:15)
  • Վերադարձ դասարան, ձեռքերի ախտահանում, տեղավորում (09:15-09:30)
  • Օտար լեզու (09:30-10:10)
  • Մաթեմատիկա (10:20-11:10)
  • Ընդմիջում (11:10-11:30)
  • Մայրենի (11:30-12:15)
  • Մեդիա հմտություններ (12:20-13:20)
    Word մեդիագործիք
  • Վերադարձ դասարան, անձնական տարածքի մաքրում (13:20-13:30)
  • Սովորողների ճանապարհում (13:30)

Փետրվարի 11, հինգշաբթի

  • Սովորողների դիմավորում, ջերմաչափում, ձեռքերի ախտահանում (08:45-08:55)
  • Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք (09:00-09:15)
  • Վերադարձ դասարան, ձեռքերի ախտահանում, տեղավորում (09:15-09:30)
  • Օտար լեզու(09:30-10:20)
    (անգլերեն/ռուսերեն)
  • Մաթեմատիկա (10:20-11:00)
  • Ընդմիջում (11:00-11:20)
  • Հայոց լեզու (11:20-12:15)
  • Թումանյանական ընթերցումներ (12:20-12:50)
    Արևելյան դպրոցի Վերնատուն
  • Ընտրությամբ գործունեություն (12:50-13:20)
  • Անձնական տարածքի մաքրում (13:20-13:30)
  • Սովորողների ճանապարհում (13:30)

Փետրվարի 12, ուրբաթ

  • Սովորողների դիմավորում, ջերմաչափում, ձեռքերի ախտահանում (08:45-08:55)
  • Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք / մարզանք (09:00-09:20)
  • Վերադարձ դասարան, ձեռքերի ախտահանում, տեղավորում (09:20-09:30)
  • Օտար լեզու (09:30-10:10)
  • Մաթեմատիկա (10։15֊11։00)
  • Ընդմիջում (11։00֊11։20)
  • Հայոց լեզու (11:20-12։00)
  • Ես և շրջակա աշխարհը (12։00-12։40)
  • Մարզական գործունեություն (12։45-13։15)
    Արևելյան դպրոցի մարզադահլիճ
  • Անձնական տարածքի մաքրում (13:15-13:30)
  • Սովորողների ճանապարհում (13:30)