Լուսանկարը՝ Ավետ Ավետյան և մայրիկ

Շաբաթվա ուսումնական նախագծեր

Ուսումնական ռեսուրսներ

Երաժշտական կատարումներ
ԿՈՄԻՏԱՍՅԱՆ ՈՒՆԿՆԴՐՄԱՆ ՓԱԹԵԹ

Մարզական գործունեություն
Մարզվի՛ր այս տեսանյութի օգնությամբ, տեսանկարահանիր, յութուբյան հղումն ուղարկիր դասվարին մինչ ուրբաթ երեկո։

Ուսումնական գործունեություն՝ ըստ օրերի.

Երկուշաբթի / հոկտեմբերի 26

  • Մաթեմատիկական գործունեություն
    գիրք՝ առաջադրանքներ 1,2,3 (էջ 26)
    փաթեթ՝ առաջադրանքներ 12,13 (Էջ 12)
  • Մայրենի
    Ընթերցել Ա․ Խնկոյանի  «Ես» պատմվածքը (Մատենիկ, էջ 8)։
    Ուղարկել ընթերցման ձայնագրություն։ Ներկել պատմվածքի էջը։
  • Երաժշտություն
    Առցանց հանդիպում ընկեր Մարինեի հետ
    Աշխատանքային երգերի փաթեթ
    Բաղը քաղինք

Երեքշաբթի / հոկտեմբերի 27

  • Մաթեմատիկական գործունեություն
    գիրք՝ առաջադրանք 4,5 (էջ 27)
    փաթեթ՝ առաջադրանք 14 ( էջ 13-14)
  • Մայրենի
    առաջադրանքներ 1, 2, 3 (Մատենիկ, էջ 9)
  • Տեխնոլոգիական գործունեություն
    Համակարգումը՝ տեխնոլոգ Աննա Կարապետյանի։
    Աշխատանքներն ուղարկում եք ընկեր Աննայի էլ․ հասցեին (a.stepanjan@mskh.am)՝ նշելով Ձեր դասարանը։

Չորեքշաբթի / հոկտեմբերի 28

  • Մաթեմատիկական գործունեություն
    գիրք՝ առաջադրանքներ 6,7 (էջ 27)
    փաթեթ՝ առաջադրանք 15 ( էջ 14)
  • Մայրենի
    Հորինուկ ՝ առաջադրանք 4 (Մատենիկ, էջ 9)
  • Շախմատ
    Առցանց հանդիպում ընկեր Առնոլդի հետ

Հինգշաբթի / հոկտեմբերի 29

  • Մաթեմատիկական գործունեություն
    գիրք՝ առաջադրանք 1, 2  (էջ 28)
    փաթեթ՝ առաջադրանք 16 ( էջ 15-16)
  • Հայոց լեզու
    առաջադրանքներ 1, 2 (էջ 7)
  • Օտար լեզու (ռուսերեն)

Ուրբաթ / հոկտեմբերի 30

  • Մաթեմատիկական գործունեություն
    գիրք՝ առաջադրանքներ 3,4 (էջ 28)
    փաթեթ՝ առաջադրանքներ 17 ( էջ 17)
  • Հայոց լեզու
    առաջադրանքներ 1, 2 (էջ 8)
  • «Տիեզերք» ուսումնական նախագիծ 
    ԻՍԿ ԴՈՒ ԳԻՏԵ՞Ս, Թե ԻՆՉՈՒ Է ԵՐԿԻՆՔԸ ԿԱՊՈՒՅՏ
    Կարդա տեքստը ընտանիքի անդամների հետ, քննարկիր։ Ի՞նչ հասկացար, ի՞նչ սովորեցիր։ Պատմի՛ր և ձայնագրությամբ ուղարկիր դասվարին։
  • Նկարչական գործունեություն
    Անցած շաբաթ դու դիտարկեցիր երկինքը ցերեկը և գիշերը, պատկերեցի՛ր թղթի վրա։ Իսկ հիմա տեղափոխիր աշխատանքդ մեդիահարթակ՝ պատկերելով Paint ծրագրով։ Չմոռանաս աշխատանքի վրա գրել քո անունը և ուղարկել դասվարին։

Տեսադասերի ժամանակացույց

Երկուշաբթի / հոկտեմբերի 26

Երեքշաբթի / հոկտեմբերի 27

  • Մաթեմատիկա
    Խումբ 1՝ 18:00-18:50
    Խումբ 2՝ 19:00-19:50
    Մուտքը՝ հղմամբ:

Չորեքշաբթի / հոկտեմբերի 28

Հինգշաբթի / հոկտեմբերի 29

  • Օտար լեզու (ռուսերեն)
    Հանդիպում ընկեր Անիի հետ
    Խումբ 1՝ 18:00-18:40
    Խումբ 2՝ 19:00-19:40
    Մուտքը՝ հղմամբ:

Ուրբաթ / հոկտեմբերի 30

  • Մայրենի
    Խումբ 1՝ 18:00-18:50
    Խումբ 2՝ 19:00-19:50
    Մուտքը՝ հղմամբ:

Տեսադասերի մասնակցության խմբերը

Խումբ 1

  1. Ալեքսանյան Լիլի
  2. Ավետյան Ավետ
  3. Արմինա Էմին
  4. Բեգլարյան Էրիկ
  5. Գալստյան Անգելինա
  6. Գալստյան Նատալի
  7. Գրիգորյան Գրիգոր
  8. Թանաշյան Միքայել
  9. Խաչատրյան Էդմոն
  10. Կարապետյան Լյուսինա
  11. Միքայել Անտոնիո Մարինո
  12. Վարդանյան Մուշեղ
  13. Հովսեփյան Վիկտորյա
  14. Պետրոսյան Լաուրա

Խումբ 2

  1. Հակոբյան Լիկա
  2. Հարությունյան Արա
  3. Հարությունյան Արման
  4. Հարությունյան Էդվին
  5. Մկրտչյան Արսեն
  6. Մնացականյան Միքայել
  7. Յուզբաշյան Վահե
  8. Չոբանյան Ալյոնա
  9. Սահակյան Նարեկ
  10. Տեր-Մարգարյան Մարիա
  11. Բաղրամյան Հենրի
  12. Զեյնալյան Վանեսա
  13. Աբրահամյան Գրիգ
  14. Գառնիկյան Նարեկ